Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
 
 
Zapisz się!
Trenerzy

  • Adam
    Józefowski


    data urodzenia:
    1986-11-30

    w szkółce od: 2012-04-12

    Grupy treningowe:
    Beckham

  • Paweł
    Kołomyja


    data urodzenia:
    0000-00-00

    w szkółce od: 0000-00-00

    Grupy treningowe:
    Owen

  • Damian
    Detka


    data urodzenia:
    1993-04-14

    w szkółce od: 2014-05-12

    Grupy treningowe:
    Rooney

  • Łukasz
    Furman


    data urodzenia:
    1981-08-01

    w szkółce od: 0000-00-00

    Grupy treningowe:
    Owen

  • Kamil
    Szymkiewicz


    data urodzenia:
    1990-11-25

    w szkółce od: 2014-10-15

    Grupy treningowe:
    Lampard

  • Piotr
    Dutkiewicz


    data urodzenia:
    0000-00-00

    w szkółce od: 0000-00-00

    Grupy treningowe:
    Lampard

  • Marco
    Maira


    data urodzenia:
    0000-00-00

    w szkółce od: 0000-00-00

    Grupy treningowe:
    Rooney

  • Mateusz
    Jończyk


    data urodzenia:
    1984-05-01

    w szkółce od: 2011-06-01

    Grupy treningowe:

  • Dawid
    Kukła


    data urodzenia:
    1980-01-12

    w szkółce od: 2013-06-05

    Grupy treningowe:
    Lampard

  • Michał
    Sarek


    data urodzenia:
    1990-01-26

    w szkółce od: 2014-03-05

    Grupy treningowe:
    Lampard
Obiekty treningowe
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    Hala Słowacki

    ul. Gagarina 5
    25-031 Kielce
    ...
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Trawa naturalna

    Oświetlenie:



    Boisko PROSTA

    ul. Posta 57
    Kielce
    ...
  • Hala

    Nawierzchnia:

    Parkiet

    Oświetlenie:

    Pełne

    Hala PŚK bud. C

    al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7
    25-314 Kielce
    ...
Pogoda na trening

Aktualności: Kielce

Ważny: Dane do przelewu za treningi piłkar...

FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP 57 1140 1788 0000 3325 9800 1024 w tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko dzi...

Ważny: II Sparing FA Kielce - Orleta Kielc...

Zawodnikom Orląt Kielce udało się wziąć rewanż za porażkę z kieleckim odziałem FA sprzed miesiąca. Nasi chłopcy (rocznik 2...

II Sparing FA Kielce - Orleta Kielc...

W piątek, 17.10 rozegramy mecz sparingowy z Orlętami Kielce. Zbiórka: 16:30 na boisku przy ul. Ściegiennego (boczne bois...

Ponownie I miejsce FA Kielce w I et...

Zawodnicy FA Kielce zajęli ponownie I miejsce w turnieju rewanżowym Mistrzostw Polski Football Academy rocznik 2005 zorganizowa...

Treningi 11.10.2014 - boisko godz. ...

Trening w dniu 11.10. odbędzie się po raz ostatni w tym roku na boisku przy ul. Prostej w godz. 10.00-11.30. Prosimy o o...

Aktualności: inne miasta

  • [Zawierc]
    DRUGA TABLICA MOTYWACYJNA ZAPEŁNION... więcej
    [Zawierc]
    Górnik Piaski Cup 2014... więcej
    [Bogatyn]
    4 MIEJSCE FA BOGATYNIA W ZAWIDOWIE... więcej
    [POLSKA]
    FOTO STORY FA - POLICJANCI I ZŁODZI... więcej
  • [Busko-Z]
    Turniej w Kielcach - rocznik 2003/2... więcej
    [Kielce]
    Ponownie I miejsce FA Kielce w I et... więcej
    [Bogatyn]
    II EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI FA... więcej
    [Kielce]
    I miejsce FA Kielce w I etapie MP 2... więcej
  • [Bogatyn]
    II URODZINY FA BOGATYNIA... więcej
    [Wejhero]
    Pierwsza drużyna FA Wejherowo!... więcej
    [GK_POLS]
    Loża Honorowa FA - Maciej Skorża... więcej
    [POLSKA]
    Loża Honorowa FA - Maciej Skorża... więcej

Galerie

  • Urodziny dziś obchodzi

    Piła
    Zawodnik
    Wiktor Kokoszyński
  • Urodziny dziś obchodzi

    Nakło nad Notecią
    Zawodnik
    JAKUB FALENDER
  • Urodziny dziś obchodzi

    Osiek
    Zawodnik
    Antoni Zięciak
  • Urodziny dziś obchodzi

    Piła
    Zawodnik
    Kuba Jasiński
  • Urodziny dziś obchodzi

    Kraków Zachód
    Zawodnik
    Jakub Łakomiec
  • Urodziny dziś obchodzi

    Bydgoszcz
    Zawodnik
    Marcel Zgórecki
  • Urodziny dziś obchodzi

    Sokołów
    Zawodnik
    Tomasz Kondracki
  • Urodziny dziś obchodzi

    Nakło nad Notecią
    Zawodnik
    Mikołaj Łasa
  • Urodziny dziś obchodzi

    Piła
    Zawodnik
    Cezary Bania
  • Urodziny dziś obchodzi

    Legnica
    Zawodnik
    Paweł Ropella
  • Urodziny dziś obchodzi

    Marki
    Zawodnik
    Radosław Kozłowski
  • Urodziny dziś obchodzi

    Jerzmanowice-Przeginia
    Zawodnik
    Filip Szostak-Sobalski
  • Urodziny dziś obchodzi

    Jerzmanowice-Przeginia
    Zawodnik
    Wiktor Szostak-Sobalski

Wyróznieni Kielce


  • Brak






    Wyróżnionych zawodników

  • X
    Brak informacji

Bazar

  • Buty Nike rozmiar 35 na orlika

    Do sprzedania używane jeden sezon buty Nike na rzepę, rozmiar 35 (długość wkładki 22cm) na orlika. Stan bdb....



    oddzial:
     Koszalin

    zasięg:
     lokalny

    dostawa:
     odbiór osobisty

    cena: 70 zł

Sklep

  • Bluza treningowa adidas Tiro 13

    CLIMACOOLŸ zapewnia kontrolę ciepła i wilgoci poprzez wentylację. miCoach ready Zamek błyskawiczny długości 1/4. Nogawki regulowane, ściągane sznurkiem. 100% poliester, splot podwójny, 220g Rozmiary: S-2XL Kolor: kobaltowy/czarny...



    cena: 150 zł

Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

Ostatnio dodane wyniki:


Busko-Zdrój - 2014-10-19

1. Busko-Zdrój   0 : 0   Busko-Zdrój

Piaseczno - 2014-10-13

1.    0 : 0   

Kędzierzyn-Koźle - 2014-10-12

1. Kędzierzyn-Koźle   3 : 2   Opole
2. Opole   3 : 1   Olszanka
3. Lewin Brzeski   0 : 5   Kędzierzyn-Koźle
4. Lewin Brzeski   0 : 6   Opole
5. Olszanka   2 : 0   Lewin Brzeski
6. Kędzierzyn-Koźle   4 : 1   Olszanka
7. Ruda Śląska   0 : 3   Opole
8. Ruda Śląska   1 : 2   Olszanka
9. Lewin Brzeski   0 : 4   Ruda Śląska
10. Kędzierzyn-Koźle   3 : 0   Ruda Śląska

Kielce - 2014-10-12

1. Pińczów   2 : 1   Chmielnik
2. Jędrzejów   4 : 0   Pińczów
3. Busko-Zdrój   0 : 0   Chmielnik
4. Kielce   0 : 0   Busko-Zdrój
5. Chmielnik   0 : 4   Jędrzejów
6. Kielce   2 : 1   Jędrzejów
7. Busko-Zdrój   1 : 1   Jędrzejów
8. Kielce   4 : 0   Chmielnik
9. Busko-Zdrój   1 : 1   Pińczów
10. Kielce   6 : 0   Pińczów

Piła - 2014-10-11

1. Piła   4 : 2   Myślibórz
2. Piła   1 : 7   Szczecin
3. Myślibórz   1 : 11   Szczecin

Lwówek Śląski - 2014-10-05

1. Bolesławiec   2 : 0   Zgorzelec
2. Lwówek Śląski   3 : 1   Wałbrzych
3. Zgorzelec   0 : 7   Lwówek Śląski
4. Legnica   5 : 2   Bolesławiec
5. Bogatynia   7 : 0   Zgorzelec

Wybierz region 2005:

Wybierz region 2006+: