Szkółka Piłkarska Sokołów dla dzieci w wieku 4-12 lat - Football Academy


Przejdź do:
Goalkeepers
Academy
 
 
Zapisz się!
Treningi
  • Po

    ORLIK

    17:30
    18:30
    Grupa:
    Beckham
    17:30
    19:00
    Grupa:
    Owen

    BOISKO "KONKATE

    16:00
    17:30
    Grupa:
    Rooney
  • Wt

    ORLIK

    15:30
    17:00
    Grupa:
    Lampard
  • Śr

    ORLIK

    17:30
    19:00
    Grupa:
    Owen

    SP4

    17:30
    18:30
    Grupa:
    Beckham

    BOISKO "KONKATE

    16:00
    17:30
    Grupa:
    Rooney
  • Cz

    ORLIK

    15:30
    17:00
    Grupa:
    Lampard
  • So

    BOISKO "KONKATE

    11.00
    12.30
    Grupa:
    Rooney
Trenerzy

  • Robert
    Parzonka


    data urodzenia:
    1978-07-02

    w szkółce od: 2013-05-01

    Grupy treningowe:
    Lampard
    Rooney

  • Łukasz
    Mroczek


    data urodzenia:
    1983-09-02

    w szkółce od: 2014-04-01

    Grupy treningowe:
    Owen
    Rooney
Obiekty treningowe
  • Boisko zewnętrzne

    Nawierzchnia:

    Sztuczna trawa

    Oświetlenie:

    Częściowe

    ORLIK

    Kupientyńska
    08-300 Sokołów Podlaski
    ...
Pogoda na trening

Aktualności: inne miasta

  • [POLSKA]
    FOTO STORY FA - PIRACI... więcej
    [GK_Opol]
    Powołanie Do Kadry Polski U - 19... więcej
    [GK_Opol]
    Wygrana Bitwa Bramkarska... więcej
    [Grudzią]
    Pomóżmy wspólnie Sebastianowi. ... więcej
  • [Bogatyn]
    Międzynarodowy Turniej o Puchar Bur... więcej
    [Legnica]
    Finały Ligi Intermarche Football Ac... więcej
    [Leszno]
    FA Leszno U-9 trzecią drużyną w Pol... więcej
    [POLSKA]
    LESZNO MISTRZEM POLSKI FOOTBALL ACA... więcej
  • [POLSKA]
    FOTO STORY FA - WYPRAWA DO AFRYKI... więcej
    [Zawierc]
    Piknik Rodzinny Football Academy Za... więcej
    [Koszali]
    Informacja dotycząca treningów waka... więcej
    [Koszali]
    Bądź KREWKI z Football Academy Kosz... więcej

Galerie

  • Urodziny dziś obchodzi

    Nidzica
    Zawodnik
    Maciej Tobojka
  • Urodziny dziś obchodzi

    Kędzierzyn-Koźle
    Zawodnik
    Jacek Asman
  • Urodziny dziś obchodzi

    Piła
    Zawodnik
    Miłosz Posłuszny
  • Urodziny dziś obchodzi

    Gostynin
    Zawodnik
    Szymon Rutkowski
  • Urodziny dziś obchodzi

    Piaseczno
    Zawodnik
    Hubert Nowacki
  • Urodziny dziś obchodzi

    Jarosław
    Zawodnik
    Szymon Hołowacz
  • Urodziny dziś obchodzi

    Kielce
    Zawodnik
    Jakub Kostur
  • Urodziny dziś obchodzi

    Dąbrowa
    Zawodnik
    Michał Kiełb
  • Urodziny dziś obchodzi

    Dąbrowa Tarnowska
    Zawodnik
    Maksymilian Wajda
  • Urodziny dziś obchodzi

    Piła
    Zawodnik
    Stanisław Mączka
  • Urodziny dziś obchodzi

    Otwock
    Zawodnik
    Konrad Brzeziński
  • Urodziny dziś obchodzi

    Gorzów Wlkp.
    Menadżer ośrodka
    Bartosz Jodko
  • Urodziny dziś obchodzi

    Myślibórz
    Menadżer ośrodka
    Bartosz Jodko
  • Urodziny dziś obchodzi

    Myślibórz
    Trener
    Bartek Jodko
  • Urodziny dziś obchodzi

    Żywiec
    Trener
    Krzysztof Gaura

Wyróznieni Sokołów


  • Brak






    Wyróżnionych zawodników

  • X
    Brak informacji

Bazar

  • Buty Nike rozmiar 35 na orlika

    Do sprzedania używane jeden sezon buty Nike na rzepę, rozmiar 35 (długość wkładki 22cm) na orlika. Stan bdb....



    oddzial:
     Koszalin

    zasięg:
     lokalny

    dostawa:
     odbiór osobisty

    cena: 70 zł

Sklep

  • Pompka do piłki adidas

    PROSTA W UŻYCIU Pompuje powietrze zarówno przy ruchu w górę, jak i w dół. Rozmiary: NS Kolor: czarny/biały...



    cena: 39 zł

Mistrzostwa Polski FA                       MAKROREGIONY

Ostatnio dodane wyniki:


Busko-Zdrój - 2014-05-24

1. Busko-Zdrój   1 : 3   Dąbrowa Tarnowska
2. Busko-Zdrój   0 : 5   Pińczów
3. Dąbrowa Tarnowska   2 : 0   Pińczów
4. Dąbrowa Tarnowska   5 : 0   Wojnicz
5. Busko-Zdrój   4 : 1   Wojnicz
6. Pińczów   3 : 1   Wojnicz

Łódź Północ - 2014-05-01

1. Łódź Północ   0 : 0   Łódź Północ

Bielsko-Biała - 2014-04-15

1. Bielsko-Biała   0 : 0   Bielsko-Biała

Gostynin - 2014-04-14

1. Gostynin   1 : 4   Płońsk
2. Łódź Zachód   1 : 1   Łódź Północ
3. Łódź Północ   1 : 1   Płońsk
4. Gostynin   3 : 1   Łódź Zachód
5. Płońsk   3 : 1   Łódź Zachód
6. Gostynin   5 : 1   Łódź Północ

Jastrzębie-Zdrój - 2014-04-06

1. Kędzierzyn-Koźle   12 : 0   Bielsko-Biała
2. Jastrzębie-Zdrój   2 : 8   Opole
3. Opole   3 : 1   Kędzierzyn-Koźle
4. Jastrzębie-Zdrój   5 : 2   Bielsko-Biała
5. Kędzierzyn-Koźle   6 : 0   Jastrzębie-Zdrój
6. Opole   19 : 0   Bielsko-Biała

Leszno - 2014-04-06

1. Bogatynia   0 : 6   Leszno
2. Piła   0 : 2   Szczecin
3. Piła   1 : 4   Leszno
4. Bogatynia   6 : 1   Piła
5. Szczecin   2 : 3   Bogatynia
6. Leszno   1 : 0   Szczecin

Legnica - 2013-10-20

1. Lwówek Śląski   0 : 6   Leszno
2. Bogatynia   4 : 0   Bolesławiec
3. Leszno #2   2 : 3   Bogatynia
4. Legnica   0 : 0   Leszno #2

Wybierz region:

Drużyny: